logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   
Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>


ЗМІ про нас

В Запорожье блокируют решение о создании временной контрольной депутатской комиссии по «Теплосети» и «Водоканалу»...    >>>


Две школы Бородинского района требуют немедленных ремонтов...    >>>


Депутат опубликовал список неголосовавших за обращение к НКРЭКУ...    >>>

TOP.zp.ua
Мелітопольці підтримали Всеукраїнську акцію «Марш Миру»

18.01.2015

18 січня 2015 року мешканці м. Мелітополь приєднались до Всеукраїнської акції «Марш миру», одним з організаторів акції виступила Мелітопольська міська організація політичної партії «Батьківщина».

На початку маршу мешканці міста зібрались на площі Перемоги біля пам'ятнику Тарасу Григоровичу Шевченко, де перед початком ходи вшанували хвилиною мовчання загиблих під м. Волноваха та заспівали Державний гімн України.

Після чого хода на чолі з депутатами Мелітопольської міської ради Запорізької області від політичної партії «Батьківщина» Мариною Сажневою та Катериною Петровою рушила по центральному проспекту міста Мелітополь від пам'ятника українському поета Т.Г. Шевченка до пам'ятника гетьмана та воїна Богдана Хмельницького.

Під час ходи в колоні налічувалось більше 1000 мешканців міста. Під час ходи патріоти вигукували лозунги: «Україна – понад усе!», «Схід і захід разом!», «Волноваха – це я!», «Слава Україні – Героям Слава!».Прес-служба Запорізької обласної організації ВО «Батьківщина»
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація