logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   
Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>


ЗМІ про нас

В Запорожье блокируют решение о создании временной контрольной депутатской комиссии по «Теплосети» и «Водоканалу»...    >>>


Две школы Бородинского района требуют немедленных ремонтов...    >>>


Депутат опубликовал список неголосовавших за обращение к НКРЭКУ...    >>>

TOP.zp.ua
«Нафтогаз» буде ліквідовано після виплати Росією всіх боргів, - Юлія Тимошенко

02.10.2018

Брифінг Юлії Тимошенко у Верховній Раді 1 жовтня 2018 року.

НАК «Нафтогаз» як юридична структура буде ліквідована після виплати Росією як країною-агресором усіх боргів за рішенням Стокгольмського арбітражу.

«Тільки-но я сказала, що «Нафтогаз» мусить бути ліквідований як посередник на ринку природного газу, одразу в Адміністрації Президента були написані темники нібито я виконую російську програму: ліквідувати НАК «Нафтогаз» і позбавити можливості отримати гроші, які заборгувала країна-агресор. «Нафтогаз» як юридична особа, а не як посередник на ринку газу, діятиме доти, доки Росія не сплатить останню копійку, яку заборгувала», – гарантувала вона.

Однак уже після ліквідації «Нафтогазу» як посередника українці отримуватимуть газ безпосередньо від державного підприємства «Укргазвидобування», що дозволить подолати корупцію та знизити тарифи щонайменше вдвічі, пояснила лідер партії.Прес-служба Запорізької обласної організації ВО «Батьківщина»
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація