logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко: План «Шатун» вигадали в Адміністрації президента, щоб залякати людей


21.11.2016

Так званий план «Шатун» вигадали в Адміністрації президента для залякування людей, що виходять на акції протесту проти влади, та дискредитації політичних сил, які стоять на захисті народу.


Про це Юлія Тимошенко наголосила в ефірі телеканалу «NewsOne».

Лідер «Батьківщини» вважає, що влада злякалася акцій протесту ошуканих вкладників. Про це, наприклад, свідчать триметровий паркан, яким обгороджено Банкову, та сотні автобусів з військовими, якими забили центр столиці. Влада натомість заявила про підготовку терактів, щоб показати, що за акціями нібито є «рука Москви».

«За нашими даними, навіть готувались кілька терактів, щоб показати, як діє «рука Москви». У той же час президент спішно підписував законопроект на вимогу ошуканих вкладників банку «Михайлівський», щоб встигнути до акції протесту внести до ВРУ цей законопроект та навіть його проголосувати. Страх перед людьми – це єдине, що дисциплінує та примушує владу працювати!» – пояснила Юлія Тимошенко.

Політик обурена тим, що в Адміністрації президента був створений не штаб «подолання кризи в Україні», а штаб протидії акції ошуканих банками людей.

Лідер «Батьківщини» попередила владу, що «народний гнів, акції протесту, народні майдани ще жоден паркан не стримав».

Вона подякувала людям за те, що вони «змусили президента та парламент провести всі процедури та майже миттєво ухвалити закон».

Юлія Тимошенко також спростувала провокативні заяви контрольованих владою ЗМІ про те, що люди прийшли на акцію за гроші. За її словами, ці розповіді розповсюджували спеціально навчені люди за завданням спецслужб. Ця технологія, як нагадала політик, використовувалася ще в часи Кучми.

«Це примітивна провокація, направлена на те, щоб люди не виходили захищати свої права, щоб вони не вірили тим, хто разом з ними виборює справедливість. Усі програми «Шатун» спрямовані на те, щоб людей залякати і дискредитувати політичні сили, які борються за людей», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, раніше лідер «Батьківщини» заявила, що об'єднані в потужну силу ошукані споживачі фінансових послуг захистили свої права – добилися від президента внесення законопроекту про повернення коштів громадянам та його ухвалення в парламенті.

27 жовтня представники ініціативної групи з громадських організацій ошуканих вкладників банків разом з народними депутатами від фракції «Батьківщина» оголосили ультиматум владі.

Однією з основних вимог «Ультиматуму Зборів ошуканих споживачів фінансових послуг» була відставка голови НБУ Валерії Гонтаревої та порушення кримінальної справи за фактами, оголошеними у ЗМІ, що призвели до згубних наслідків і мають ознаки кримінального злочину. Вкладники вимагали також звільнення з посади директора Фонду гарантування вкладів, створення ТСК з перевірки зловживань при реалізації активів неплатоспроможних банків, а також внесення змін до законодавства, яке допоможе повернути кошти ошуканим вкладникам та стабілізувати фінансову сферу в країні.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація