logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина» підтримала зміни до держбюджету на користь соціальних програм, армії та вугільної галузі, – Сергій Соболєв


13.10.2016

Фракція «Батьківщина» підтримала зміни до Державного бюджету, які дозволять додатково профінансувати низку соціальних програм, а також вугільну галузь та армію.


Про це повідомив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв в інтерв'ю журналістам.

За його словами, зокрема, ухвалений Закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (№5217) визначає за підсумками трьох кварталів ключові напрямки економії бюджетних коштів та пропонує їх перерозподілити на інші напрямки.

«Наприклад, є кошти, зекономлені за рахунок невикористаних на відновлення інфраструктури неокупованої частини Донбасу. Це взагалі дивина: як можна було не використати 1,2 млрд. грн., розуміючи в якому стані там будівлі? Нехай це буде на совісті уряду. Але ці зекономлені бюджетні кошти будуть спрямовані на недофінансовану державну службу, на фінансування соціальних програм, а також на армію. Це фактично три статті, на які буде перекинуте фінансування після голосування», – пояснив депутат.

Сергій Соболєв зазначив, що, згідно з ухваленими змінами, загальне фінансування силових структур, армії та поліції збільшується (сумарно на весь силовий блок) приблизно на 7 млрд. грн., а підтримка вугільної галузі – на 420 млн. грн., ПТУ – на 50 млн. грн.

Щоправда, на думку політика, велике питання викликає освоєння цих коштів, оскільки до кінця року залишилось дуже мало часу, і в таких умовах буде дуже важко провести нові тендери.

«У цій ситуації швидше за все фінансуватимуться проекти, які вже раніше фінансувалися, або по яких, можливо, є заборгованість», – пояснив він.

Також Соболєв повідомив, що фракція «Батьківщина» підтримала ухвалення Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо використання кредиту Уряду Республіки Польща на умовах пов'язаної допомоги (№5074). За словами Соболєва, кредит направлений на будівництво дороги з Польщі на територію України, розбудову прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація