logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Бюджет-2017 не має нічого спільного з децентралізацією


11.10.2016

Проект бюджету на 2017 рік не має нічого спільного з реальною бюджетною децентралізацією, бо не дає жодних преференцій органам місцевого самоврядування.


Про це заявив на брифінгу народний депутат від «Батьківщини», голова Комітету ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

За його словами, Комітет отримав висновки профільних асоціацій, Асоціації міст України, Асоціації районних і обласних рад, Асоціації селищних рад щодо проекту бюджету, і влада на місцях оцінила цей бюджет вкрай негативно.

«Аналіз цих висновків свідчить про одне: ніякого «чесного» бюджету щодо місцевих бюджетів не існує. Всі асоціації звертають увагу на те, що бюджет-2017 передає лише додаткові повноваження органам місцевого самоврядування, але уряд забув під це передати гроші», – пояснив депутат.

Голова комітету зазначив, що вже два роки українська влада представляє українському суспільству величезні «досягнення» в реформі місцевого самоврядування.

«Нам розказували, що завдяки бюджету за цей рік зріс бюджет територіальних громад на 40%, але при цьому жодного прогресу у формуванні бюджету на наступний рік в частині місцевого самоврядування нема», – наголосив він.

Зокрема, Сергій Власенко зазначив, що всі асоціації органів місцевого самоврядування звертають увагу на те, що Фонд регіонального розвитку – це та новація, яка дозволяла б фінансувати реформу місцевого самоврядування – вкотре наповнюється ефемерними грошима. При цьому основним джерелом наповнення цього фонду є доходи від так званої спецконфіскації.

«Це абсолютно абсурдна ситуація, коли доходи бюджету ґрунтуються на тих законопроектах, які ще не прийняті», – обурився Власенко.

Народний депутат також звернув увагу на те, що вкотре відбувається спроба нав'язати суспільству думку про те, що це нібито закон про конфіскацію коштів Януковича.

«Це неправда! Законопроект про спецконфіскацію розповсюджується на всіх громадян України. Згідно з ним майно будь-кого може бути конфісковане без суду і слідства, за спрощеними незрозумілими процедурами, без захисту права власності», – зауважив Власенко.

На його думку, закладати подібні доходи в бюджет, а тим більше пропонувати парламенту прийняти закон у такому вигляді – неприпустимо.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація