logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Об’єднана опозиція заявила про необхідність зміни системи влади в Україні


15.12.2013

15 грудня у Запоріжжі біля стін Обласної державної адміністрації була проведена масштабна громадська акція, що отримала назву «День Гідності». Близько чотирьох тисяч жителів козацького краю вийшли до головної адміністративної будівлі регіону, щоб показати свою громадянську солідарність з Київським Майданом і багатьма іншими майданами по всій країні.


Перед земляками у цей день від імені обласного осередку ВО «Батьківщина» виступив голова фракції цієї політичної сили в Запорізькій обласній раді Володимир Рудик. Звертаючись до присутніх, він відзначив, що не зважаючи на різні політичні переконання і погляди на життя, всіх, хто зібрався в цей день на Майдані об’єднує людська гідність.

«В людини можна забрати все: можна забрати майно, можна забрати свободу, але гідність в людини забирає тільки смерть. Це те, що нас єднає сьогодні. Тому ми це свято назвали «День Гідності». Ми прагнемо жити в нормальній, цивілізованій демократичній державі. Входження до родини вільних європейський країн – це перш за все демократичні стандарти, стандарти свободи слова, мирних зібрань. Це цивілізоване правосуддя, це медичне обслуговування нормального рівня», - зазначив народний обранець.

Також в своєму виступі В.Рудик закцентував увагу учасників мірного мітингу, що головною причиною зростання протестних настроїв в суспільстві є політичне і економічне банкрутство діючої влади.

«Нам важко, влада нас не чує. Але ми побороли себе. Вичавили з себе по краплинці страх. Ми вже не боїмося. Всім вже в світі зрозуміло, що ця влада приречена. Вона не може управляти країною. Вона втратила свою легітимність, коли почала бити і розганяти на майдані мирне зібрання. І головне завдання, яке стоїть перед нами – не змінити президента, не змінити прем’єр-міністра. Треба міняти систему влади, щоб вона чула людей. Щоб люди управляли владою, а не навпаки. Щоб наших земляків не відправляли вагонами на Київ відстоювати несправедливу владу, під загрозою втратити роботу», - заявив представник «Батьківщини».

На завершення свого виступу, депутат Обласної ради висловив впевненість, що запорізька громада з гідністю подолає складний шлях становлення справжньої політичної нації.

«Справедливість зароджується в наших серцях. Ми будемо стояти і далі, і ми доб’ємося свого. Це підтверджує наш з вами Майдан. У нас є доленосний шлях. І ми його подолаємо. Ми сьогодні з вами творимо історію України. Творимо історію нашого запорізького краю», - резюмував В.Рудик.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація