logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Соціальну політику країни потрібно негайно переглянути, – Юлія Тимошенко


25.05.2016

«Батьківщина» вимагає негайного перегляду соціальної політики країни. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час «круглого столу» на тему тарифів, який організував Інститут Горшеніна.


Політик нагадала, що парламент минулого тижня ухвалив урядовий законопроект, який уряд Гройсмана гучно назвав «про підвищення соціальних стандартів».

«Це крок Гройсмана, який просто вводить в ступор депутатів. Це законопроект, який передбачає індексацію не за законами, які сьогодні працюють в Україні, а це – 50 гривень наприкінці року і це реально страшно. Такий підхід перекреслює все законодавче поле з індексації доходів людей, яке існує в Україні», – обурилася лідер «Батьківщини».

Тимошенко нагадала, що фракція розробила комплексний законопроект про перегляд проекту Державного бюджету на 2016 рік, який передбачає підвищення соціальних стандартів в рамках балансу бюджету.

Лідер «Батьківщини» також висловила сподівання, що голова Верховної Ради виконає обіцянку поставити його на розгляд в першочерговому порядку на наступному сесійному тижні.

«Ми пропонуємо ухвалити цей законопроект у першому читанні, щоб він став основою, на базі якого потім уряд, профільні комітети, представники фракцій спільно би переглянули бюджет 2016 року, не виходячи з балансу, перерозподіливши кошти, які вже фактично заплановані на корупцію, на неефективні видатки, на непотрібні напрямки, змогли передати їх на те, що сьогодні реально потрібно людям, в тому числі на підвищення соціальних видатків», – зазначила Тимошенко.

Лідер партії також запевнила: «Ми би дуже хотіли, щоб новий уряд разом з парламентом знову стали однією командою і щоб за спиною парламенту не працювали такі тіньові ради – «семибоярщини», які за парламент і за уряд ухвалюють рішення і потім нав'язують країні».

«Якщо політика не буде переглянута і не буде зроблена розумна, ефективна система соціального захисту, система підняття економіки країни, якщо не будуть переглянуті всі наші податкові елементи, в тому числі офшорне законодавство, то тоді я не розумію, навіщо цей уряд прийшов і навіщо цей президент працює? Тоді їм потрібно складати речі і добровільно йти у відставку, бо вони нездатні управляти країною», – вважає Юлія Тимошенко.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація