logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Запорізька «Батьківщина» заявила про рух на Київ організованих бригад «тітушок»


13.12.2013

13 грудня під час традиційної щоденної акції протесту запорізької громадськості під стінами Облдержадміністрації, депутат Запорізької районної ради від ВО «Батківщина» В’ячеслав Колесников викрив плани влади по провокуванню подальшої ескалації громадянського конфлікту.


Виступаючи перед кількома сотнями присутніх на площі учасників мітингу, депутат повідомив про діяльність місцевої влади по організованому направленню на київський майдан прихильників Партії регіонів. «Це люди, які ніде не працюють, без постійного місця проживання, це все прихильники Партії регіонів. Але є серед них і наші люди. Які кожні 15 хвилин пишуть нам СМС, доповідають обстановку. Тому нехай влада знає, що ми маємо інструменти, щоб не допустити провокацій в Києві», - заявив В.Колесніков.

Також, за словами представника Об’єднаної опозиції, з надійних джерел стали відомі розцінки за участь в заходах, організованих Партією регіонів. «По області платять 350-450 гривень за добу на київському майдані. По місту Запоріжжю платять 250 грн. Скоріш за все, Сін вирішив трошки заробити на цьому. Також платять 1200 грн. людям, що погодяться брати участь в провокаціях і організації безладів у Києві», - зазначив народний обранець. Почувши про ці таємні плани влади, присутні на майдані почали скандувати «Ганьба!» в бік Облдержадміністрації.

Крім іншого, В.Колесніков також повідомив, що нарешті вдалося отримати список з 106 осіб, яким незаконно були виділені земельні ділянки в Розумівському лісі. Депутат зазначив, що опозиція проводить за цим фактом розслідування, і уже сьогодні можна сказати, що серед «щасливих власників лісу» є представники правоохоронних органів та судів, а також чиновники Облдержадміністрації. Більш детальну інформацію по цій резонансній корупційній справі «Батьківщина» планує оприлюднити пізніше.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація