logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко: Україну врятує лише повне перезавантаження влади


29.04.2016

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, що навіть з новим урядом політична криза в Україні загострюється. І тепер країну врятує лише повне перезавантаження влади.


Про це політик заявила в ефірі телеканалу NewsOne.

«Потрібне повне перезавантаження влади. І чим швидше це відбудеться, тим швидше ми станемо на справжній європейський демократичний шлях розвитку. Потрібно міняти курс і проводити модернізацію в усіх сферах життя України», – зазначила Тимошенко.

«Нема альтернативи негайному мирному конституційному процесу зміни парламенту і, як наслідок, зміни уряду та припинення монополії Президента Порошенка на управління країною», – заявила лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, для того, щоб говорити, яким буде наступний парламент, треба чітко розуміти, якою є остання соціологія щодо складу наступного парламенту.

«Українців сьогодні лякають, щоб вони в жодному випадку не боролися за дострокові парламентські вибори. Бо люди сьогодні розуміють, що сильно помились, віддавши на виборах голоси «Народному фронту» Яценюка і партії Петра Порошенка», – зазначила Тимошенко.

«Є тільки два варіанти виходу з ситуації: перший – терпіти таку наругу, корупцію і хаос в державі. А другий – переобрати владу», – додала лідер «Батьківщини».

За її словами, після переобрання уряду політика в державі не змінилась: ані щодо тарифів, ані щодо соціальних стандартів.

«Це значить, що нема альтернативи переобранню цього парламенту», – переконана Тимошенко.

За словами лідера фракції, сьогодні людей лякають, що в результаті виборів до влади знову прийде Партія регіонів.

«Це обман, тому що вся соціологія показує, що вже 10-15% вони не набирають», – пояснила вона.

Водночас Тимошенко зазначила, що згідно з останніми соцопитуваннями, в результаті позачергових виборів збільшиться представництво таких політичних сил, як «Самопоміч», «Батьківщина», а також інших демократичних сил, зокрема партія «Свобода», «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, команда Михайла Саакашвілі.

«Тобто на дві третини це буде демократичний парламент, в якому не буде «Народного фронту» і буде значно менше представників Блоку Петра Порошенка. І саме цього вони бояться, тому й через всі свої інформаційні ресурси дискредитують дострокові вибори, заявляючи, що це «план Путіна», – вважає Тимошенко.

«План Путіна – це довести країну до крайнього стану зубожіння і економічного розвалу», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також зазначила, що політична криза в країні не завершилась, оскільки народ не підтримує владу, нема в парламенті і коаліції.

«Сьогодні нема переліку прізвищ народних депутатів, які входять до коаліції. Знаєте чому? Тому що коаліції не існує. І коли голосували за уряд, ми побачили реальну кількість членів коаліції – 206. Це дає реальні підстави Президенту, спираючись на Конституцію, розпустити парламент і оголосити дострокові парламентські вибори», – резюмувала Тимошенко.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація