logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина» закликає ухвалити законопроекти про деофшоризацію, – Сергій Соболєв


13.04.2016

«Батьківщина» пропонує парламенту невідкладно розглянути заяву прем'єр-міністра про відставку та ухвалити низку пріоритетних законопроектів, зокрема, про деофшоризацію. Про це заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.


«Ми пропонуємо цього тижня розглянути заяву прем'єр-міністра про відставку й ухвалити необхідне рішення. Але просто відставка нічого не змінить. Враховуючи останні події в Україні і світі, нам потрібно ухвалити низку важливих рішень. Не просто зробити заяви про те, що у нас існує європейський вектор розвитку, а засвідчити, що Україна дійсно починає європейські реформи», – зазначив він.

Сергій Соболєв нагадав, що «Батьківщина» два місяці тому свідомо голосувала за визнання роботи уряду незадовільною, розуміючи, що є лише один варіант як змінити ситуацію в країні – це повернутися на шлях європейських реформ.

Тепер, за словами депутата, необхідно негайно ухвалити низку важливих законопроектів.

Зокрема, сьогодні «Батьківщина» зареєструвала у парламенті проекти законів про деофширизацію країни, і які дозволять чітко врегулювати ситуацію з так званими офшорними юрисдикціями, територіями, які відносяться до офшорних, і про порядок сплати податків в Україні.

«Ці законопроекти дають відповідь на запитання: як зробити, щоб мільярди доларів не витікали з України», – заявив Сергій Соболєв та додав, що при розробці цього документу було взято найкращий досвід країн, які за останні десятиліття навчилися боротися з офшорами.

Окрім того, представник «Батьківщини» закликав парламент ухвалити пакет законопроектів щодо реформування аграрного сектору, «які вже третій місяць лежать у Верховній Раді без руху».

«Ці рішення ми повинні ухвалити для того, щоб ми стали країною фермерського руху, а не великих агрохолдингів», – наголосив парламентар.

Ще одним нагальним для парламенту питанням заступник Голови фракції назвав тарифну політику та зазначив, що всі необхідні законопроекти з чіткими економічними розрахунками, які дозволять знизити тарифи, лежать у парламенті, але, нажаль, країну очікує чергове підвищення тарифів на газ.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація