logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина» продовжує пікетувати запорізьку владу


10.12.2013

9 грудня запорізький осередок ВО «Батьківщини» разом з іншими опозиційними партіями і громадськими організаціями продовжив проведення протестних заходів під стінами Облдержадміністрації. Попри погіршення погодних умов, запорізька демократична громадськість не збирається здаватися.


Ввечері в понеділок біля стін головної адміністративної будівлі області було традиційно людно: небайдужі жителі Запоріжжя вчергове зібрались, щоб продемонструвати владі, що ні сніг ні мороз не зупинять бажання народу жити у вільній і демократичній країні.

Серед інших, перед присутніми на Майдані виступили і представники політичної партії «Батьківщина» - депутати Запорізької обласної ради Володимир Рудик і Федір Турченко.

Голова фракції «Батьківщини» у Облраді В.Рудик вчергове подякував тим запоріжцям, які за покликом свого громадянського обов’язку щовечора виходять на Майдан, демонструючи владі незгоду з її діями і бажання стояти до кінця, відстоюючи принципові вимоги прогресивної громадськості по переформатуванню нинішньої влади.

«Всім набридла брехня. Всім набридло. Що вони вважають нас «біомасою». Саме в такі періоди електорат стає народом, який не здолати… Тому стоїмо до кінця, щоб наші діти і наші онуки жили у європейській державі», - зазначив народний обранець.

В свою чергу, інший депутат Ф.Турченко нагадав присутнім про принципові вимоги жителів України до нинішньої влади: відправити у відставку чинний уряд, і замість нього сформувати уряд національного порятунку; притягнути до відповідальності «Беркут» і «тітушок»; проведення дострокових парламентських виборів і на підставі них створення нової політичної системи. Також представник «Батьківщини» закцентував увагу присутніх і на специфічних вимогах запоріжців до місцевої влади, а саме – про необхідність відставки мера Запоріжжя О.Сіна та губернатора О.Пеклушенка, що зганьбили себе зв’язками з напівкримінальними елементами.

«Нас уже важко налякати. Лякали багато разів, але ми стоїмо. Тому нехай вони тисячу разів подумають, перш ніж наважитись на пролиття нової крові. Як історик, я добре знаю, що диктатори довго владу ніколи не утримували. І тому впевнений. Що перемога буде за нами», - резюмував депутат.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація