logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина» не допустить появи «Запорізького Межигір’я»


08.12.2013

8 грудня на багатотисячному запорізькому Майдані перед будівлею Обласної державної адміністрації з критикою місцевої влади та особисто губернатора Пеклушенка виступив керівник фракції «Батьківщини» у Запорізькій районній раді Владислав Куценко.


З трибуни протестного мітингу народний обранець повідомив землякам, що головною причиною свавілля влади є байдужість і мовчання громади. «Як що ми будемо мовчати, то влада буде продовжувати робити те, що вона робить. Її фундамент – це залякування, це страх, який вони намагаються сіяти у нас. Але ми уже не боїмося. І ми цю владу переможемо», - зазначив у своєму виступі В.Куценко.

В якості прикладу принципової позиції «Батьківщини», виступаючий назвав викриття факту спроби незаконного захоплення лісового масиву в Запорізькому районі області. «Межигір’я є не лише під Києвом. Запорізька влада вирішила створити своє «Межигір’я» у Розумівському лісі – місці дозвілля і відпочинку наших земляків. Шановний пан губернатор не дає нам списки 106 щасливих власників земельних ділянок, які всупереч закону роздали прямо посеред соснового лісу біля села Розумівка. Межигір’я запорізьке планувалося для пана Анісімова там, де ми з вами відпочиваємо. Вони хочуть забрати Дніпро, ліс і будувати собі котеджі», - повідомив народний обранець.

«Поки ми слабкі, поки нас залякують – вони крадуть. Ми повинні зупинити крадіїв. Ми повинні зупинити знахабнілу владу, що зневажає людей, і ми будемо стояти до перемоги», – підсумував свій виступ народний обранець.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація