logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Запорізька «Батьківщина» підтримала київський «Марш мільйонів»


08.12.2013

8 грудня члени і прихильники політичної партії «Батьківщина» взяли участь у багатотисячному протестному мітингу, що пройшов у Запоріжжі на підтримку київського Майдану. Перед небайдужими жителями регіону, що вийшли в цей день на площу, виступили депутати місцевих рад від Об’єднаної опозиції.


Близько 5 тисяч громадян вийшли в недільний день до стін Обласної державної адміністрації щоб особисто висловити свою незгоду з політичним курсом Президента та уряду і засвідчити зневагу владі, що кидає силові спецпідрозділи на боротьбу з мирними громадянами.

Виступаючи перед земляками, голова фракції «Батьківщина» Запорізької обласної ради Володимир Рудик зазначив, що в цей день всіх жителів України об’єднує два почуття: з одного боку – розчарування діями чинної влади, що довела країну до банкрутства а її народ – до акцій протесту, а з іншого боку – віра у те, що спільними зусиллями, шляхом мирних масових акцій можна змінити ситуацію на краще. Саме київський майдан, а також сотні менших майданів по всій країні мають показати нинішнім «панам», що головне джерело влади – народ.

Звертаючись до присутніх, депутат засудив політику чинної влади, що протягом кількох років агітувала за вступ до Євросоюзу, а потім за кілька днів розвернула зовнішньополітичний курс на 180 градусів, заявивши що місце України в «Тайожномку союзі». В.Рудик зазначив, що цього не буде, бо українці бажають жити у Європі.

Завершуючи свій виступ, представник «Батьківщини» закликав оплесками підтримати українців, що стоять на київському Майдані і процитував слова батька Українського народу Т.Шевченка: «Борітеся – поборете; Вам бог Помагає!».

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація