logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Депутати від опозиції закликають запоріжців стояти за правду до кінця


07.12.2013

7 грудня на площі біля стін ЗОДА за традицією відбулась мирна протестна акція місцевої громадськості, спрямована проти чинної влади. «Батьківщину» на сцені майдану у цей день представляли депутати обласної і Запорізької міської ради.


Зокрема, перед присутніми на мітингу земляками виступив депутат Запорізької обласної ради, член фракції «Батьківщини» Михайло Гуйтур. Він закликав всіх небайдужих людей не втрачати надію на торжество справедливості, і висловив переконання, що демократія твориться саме зараз: поки на площах присутні тисячі і мільйони, влада чує голоси народу.

Свого колегу підтримав і депутат запорізької міської ради від опозиції Олексій Яценко. Він запевнив, що з корупцією, казнокрадством і зрадництвом вищих державних чиновників можна боротися лише показуючи реальну силу народу на майданах.

В свою чергу депутат міськради Єлліна Позднякова-Кірбятьєва ще раз підкреслила, наскільки важливим є мирний масовий громадський тиск на владу та закликала всіх небайдужих запоріжців вийти в неділю, 8 грудня о 12:00 на площу біля Облдержадміністрації і своєю принциповою позицією підтримати принципові вимоги київського Майдану.

Пресс-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація