logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Запорізька обласна рада виступила проти бюджетних і податкових ініціатив Кабміну


24.12.2015

24 грудня з ініціативи фракції ВО «Батьківщини» депутати Запорізької обласної ради на своєму засіданні прийняли звернення до Президента, Уряду і Парламенту, в якому закликали центральні органи влади зняти з розгляду зміни до бюджетного і податкового законодавства.


Мова йде, зокрема, про внесені міністерством фінансів зміни до податкового і бюджетного кодексів, що зменшують базу грошових надходжень місцевого самоврядування та ускладнюють діяльність малого і середнього бізнесу.

Представляючи колегам проект звернення, голова фракції «Батьківщини» Олександр Старух піддав жорсткій критиці політику Кабміну, який прикриваючись реформаторською риторикою, насправді робить кроки, прямо протилежні задекларованим: ускладнює життя місцевим громадам, перекладаючи на них фінансування медичних і освітніх закладів та позбавляючи надходжень від єдиного податку, а також створює нестерпні умови для життя дрібних і середніх підприємців.

«Всі ми є свідками тяжкого, бюджетного процесу, що відбувається кожну зиму. Але на цей раз він набуває особливого драматизму. Адже уряд взяв за звичку порушувати норми, які сам і встановив. Тому ми закликаємо всі фракції підтримати наше звернення і зупинити свавільний наступ на фінансові права бізнесу і місцевих громад», - зазначив Олександр Старух.

Підсумком обговорення стала одноголосна підтримка депутатами тексту звернення. У ньому народні обранці закликали органи центральної влади зняти з розгляду Верховної Ради проекти законів, що ведуть до посилення податкового навантаження на малий і середній бізнес, перекладання на місцеві бюджети фінансових витрат на утримання освітніх і медичних закладів, компенсацію соціальних пільг та інше.

Прес-служба ЗОО ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація