logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина» не голосуватиме за бюджет-2016 в урядовій редакції, – Юлія Тимошенко


24.12.2015

«Батьківщина» не голосуватиме за Державний бюджет–2016 у такій редакції, як це пропонує уряд. Про це повідомила Голова фракції Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».


«Насправді, бюджет потрібен, як і стратегія розвитку країни, для того, щоб країна жила успішніше, а люди – заможніше. І якщо бюджет, який сповідує уряд, парламент, сповідують усі разом, якщо ця стратегія не відповідає таким критеріям, тоді питання: навіщо ж вона потрібна?» – сказала вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що цей бюджет, ймовірно, буде проголосований.

«Сьогодні за цей бюджет у податкових і соціальних законах, у законах щодо змін існування різних груп підприємців, на жаль, було проголосовано те, що недопустимо для країни. Голосували разом: Опозиційний блок, частина БПП, Народний фронт, всі колишні регіонали…», – розповіла народний депутат.

Тимошенко зазначила, що у проголосованих законах «для фермерських малих господарств, на яких тримається харчова безпека держави, сьогодні на 80% піднято фіксований податок».

За її словами, для підприємців, які на єдиному податку, також суттєво підняли плату за фіксованим податком.

«Бюджет – це не символ, а стратегія розвитку країни на наступний рік. Якщо залишають податок на пенсії, податок для працюючих пенсіонерів, і водночас залишають 5% податку на дивіденди для всіх заможних людей країни, а в принципі цивілізовані країни платять 20-25%, і втрачають на цьому 14 млрд. грн… А для того, щоб скасувати податок на пенсії, потрібно мільярд двісті, – це не політика. Це знищення найбідніших людей і захист найбагатших», – переконана Голова фракції.

Тому лідер «Батьківщини» повідомила: «Наша фракція в такій редакції не зможе голосувати за цей бюджет. Це вирок країні, це «договорняки» за кулісами, за нього не можна голосувати!»

Політик також пообіцяла, що її команда намагатиметься ще відстояти ключові позиції, а саме: захищатиме пільги для дрібних підприємців, домагатиметься індексації пенсій та зарплат, боротиметься за зменшення тарифного навантаження на людей, відстоюватиме соціальні програми.

«Ми будемо битися до останнього, щоб в цьому бюджеті це було виправлено. Ми дали пропозиції щодо доходів, і уряд врахував наші пропозиції, але за видатками – в людей забирають останнє», – заявила лідер фракції.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація