logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: Зміни до Конституції дозволять суду стати справедливим органом


22.12.2015

«Батьківщина» підтримала направлення до Конституційного суду законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя. Про таке рішення фракції повідомив заступник голови фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.


«Це питання дуже важливе, але чи вирішують ці зміни до Конституції питання незалежності і справедливості суддів?» – зазначив він.

За словами заступника голови фракції, проект змін до Конституції щодо правосуддя містить низку новацій, які позитивно вплинуть на суд і дозволять йому стати справедливим органом.

«Але є ціла низка норм, які не вирішують ключове питання, – чи стає після цього суддя дійсно незалежним? Незалежним від хабарника, від тиску на нього, чи він стає незалежним знову від закону?» – запитав Сергій Соболєв.

Він заявив, що, на думку фракції «Батьківщина», залишається невирішеним ключове питання: яку відповідальність несе суддя за ухвалення свідомо неправосудного рішення?

Також, як зазначив Соболєв, залишається питання щодо відбору на посади суддів, а також питання позбавлення посади в разі ухвалення неправомірних рішень.

«Ще одне питання – чи дозволить ця реформа розвантажити роботу суддів по 70-80% справ, які потребують тривалого часу для ухвалення справедливих рішень?» – додав він.

Сергій Соболєв повідомив, що фракція «Батьківщина» проголосує за направлення відповідного законопроекту до Конституційного суду, але чекатиме висновків для того, щоб далі розглядати по суті кожну норму закону.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація