logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко: Збільшення податків без зростання економіки – неприпустимо для країни


21.12.2015

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає неприпустимим те, що в запропонованому урядом проекті Державного бюджету на 2016 рік збільшення податків відбувається без зростання економіки країни. Про це вона заявила в програмі «Шустер LIVE» на каналі «3S».


«Зростання податків у дохідній частині зведеного бюджету збільшується на 24,1%, на 120,8 млрд грн. Це означає, що без зростання економіки податки збільшують і це «зашито» в бюджеті», – обурилася Тимошенко.

За її словами, не можна голосувати за бюджет в такому вигляді.

«Ми не можемо прийняти бюджет, в якому нема грошей для регіонів, індексації пенсій та зарплат, у якому зберігаються ті тарифи, які люди платити сьогодні не можуть, у якому аграрії та малий бізнес позбавляють життя. Давайте вирішувати питання. Ми готові, але боротимемося за людей в нашій державі», – пояснила лідер фракції.

Вона нагадала, що така важка ситуація з ухваленням держбюджету сталася через непрофесійну позицію уряду, який взагалі не подав бюджетної резолюції, що мав зробити до 1 квітня, не запропонував вчасно зміни до податкового законодавства і не подав до 15 вересня проекту Держбюджету на 2016 рік.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація