logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Олександра Кужель: Урядовий проект Податкового кодексу знищує малий та середній бізнес


17.12.2015

Фракція «Батьківщина» заявляє, що проект Податкового кодексу, презентований урядом, знищує малий та середній бізнес в Україні. Про це зазначила народний депутат Олександра Кужель під час обговорення проекту Закону про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні.


Звертаючись до міністра фінансів, вона зауважила, що «питання не в розмірі податків, а в адмініструванні податків, бо ви – податкова, митниця – крадете в адмініструванні податків і тому цей Податковий кодекс не може бути прийнятий, бо це повідомлення бізнесу про смерть!»

«Це політична відповідальність уряду. Чому політична? Тому що всі диктатори дуже бояться малий і середній бізнес, бо малий і середній бізнес – це основа демократії, бо малий і середній бізнес робили перший і другий Майдан!» – прокоментувала політик норми Податкового кодексу щодо малого бізнесу.

На її переконання, немає державних коштів, «є кошти платників податків і тому найголовніший документ, який може дати будь-якому уряду основу для управління країною, – це договір між бізнесом і владою за участі профспілок та споживачів».

Олександра Кужель також звернула увагу на те, що уряд в проекті Податкового кодексу вказав на необхідність аналізу регуляторного впливу, «але ви ніхто не знаєте, що це таке!»

«Скажіть, будь ласка, чи порахували ви, що близько 400 тисяч підприємств закриються і прийдуть на біржу праці? Ви порахували, скільки вам це коштуватиме? А ви порахували, що їм не буде за що сплачувати субсидії і де ви візьмете на це кошти? Бо ви рахуєте вигадані цифри, бо живете тільки за рахунок дивідендів, з яких ви сплачуєте тільки 5%!» – зазначила народний депутат і додала, що уряд, готуючи проект податкового законодавства, не зробив жодного кроку, щоб вивести гроші з тіні.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація