logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко: Скасування позаблокового статусу – це шлях до західного демократичного світу та до миру в Україні


23.12.2014

Лідер парламентської фракції партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що сьогоднішнє голосування за скасування позаблокового статусу України «буде потужним» і стане для країн-членів НАТО підтвердженням «прагнення українського народу бути частиною демократичного західного світу».


Про це вона наголосила під час свого виступу з трибуни Верховної Ради України.

Фракція «Батьківщина» наполягає на першочерговості розгляду цього законопроекту та в присутності керівників держави, оскільки він відкриває шлях до встановлення миру в Україні.

«Цей законопроект має розглядатися сьогодні першим у присутності керівників держави, щоб сьогодні парламент задекларував перший крок до вступу України в НАТО, до інтеграції до західної цивілізації», - повідомила Юлія Тимошенко.

Вона також зазначила, що сьогодні треба «проголосувати за ключовий закон для сьогодення, закон про мир, закон про стратегію реформ, закон про наше місце в західній цивілізації - законопроект про скасування позаблокового статус України».

На думку лідера «Батьківщини», ухвалення закону про скасування позаблокового статусу країни за вагою дорівнює ухваленню в 1991 році Декларації про державний суверенітет України.

За словами Юлії Тимошенко, скасування позаблокового статусу та рух до членства в НАТО - це можливість «вирватися з того кола війни, куди нас загнали».


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація