logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Колишніх соратників Януковича спіймали на «чорному піарі»


16.10.2014

16 жовтня громадські активісти затримали мікроавтобус відомого в Запоріжжі підприємства, що перевозив тираж газети «Запорожские маски» з «чорним піаром» проти низки кандидатів в народні депутати України по 75-му мажоритарному виборчому округу.


Газета, зареєстрована Запорізьким управлінням юстиції у 2012 році, що була знайдена в авто, містить неправдиві відомості про кандидата в народні депутати України по 75-му мажоритарному виборчому округу від «ВО «Батьківщина» Олександра Рабцуна, а також низки інших кандидатів.

Цікаво, що після блокування автомобіля, на місце подій оперативно прибула бригада журналістів телеканалу «Алекс», який, як і підприємство-перевізник, має відношення до представника команди Януковича.

Кандидат від «Батьківщини» Олександр Рабцун прямо пов'язав друк і розповсюдження наклепницької газети з балотуванням в 75-му виборчому окрузі сина відомого у Запоріжжі олігарха, що, використовуючи ресурс власної бізнес-імперії і нечесні прийоми, намагається знизити рейтинг своїх конкурентів.

«ВО «Батьківщина» закликає правоохоронні органи і громадських активістів посилити пильність у боротьбі з порушеннями виборчого законодавства. Олександр Рабцун, в свою чергу, закликав громадськість активно інформувати виборців про чорні технології, що застосовують «недобитки Януковича» у намаганні за допомогою відвертої брехні пролізти у Верховну Раду.

Прес-служба «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація