logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Запоріжці обирають Президента навіть на замінованих виборчих дільницях


25.05.2014

Вибори Президента України в Запорізькій області проходять, незважаючи на повідомлення про замінування виборчих дільниць.


Зокрема, близько 16.30 до правоохоронців надійшло повідомлення про замінування виборчої дільниці № 231003, що розташована в загальноосвітній школі № 41 міста Запоріжжя. Незважаючи на повідомлення, виборча дільниця працювала в звичному режимі. Щоправда і фахівці під час ретельної перевірки вибухових пристроїв не виявили. Наразі міліціонери встановлюють особу псевдомінера. Згідно чинного законодавства (ст. 259 Кримінального кодексу України), за це загрожує покарання до шести років позбавлення волі.

На жаль, близько 11.30 мешканець села Франко Пологівського району повісився на дереві біля центрального магазину одразу після відвідування виборчої дільниці. Зі слів місцевих жителів, покійний останнім часом після розлучення мешкав у іншому населеному пункті. Напівсиротами лишилися п'ятеро дітей.

У Мелітополі співробітники СБУ саме 25 травня вручили повістку Катерині Уманець, лідеру місцевого Антимайдану.

Також зафіксовано, як місцевий медіамагнат Михайло Кумок намагався проголосувати за власну дружину. «Безпосередньо за руку його не впіймали. Однак за фактом справу таки порушено, яку правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань», - повідомляє Марина Сажнєва, голова виборчого штабу кандидата в Президенти Юлії Тимошенко в 81-му виборчому окрузі.

Варто додати, що в Бердянську близько 11.30 вийшли з ладу стаціонарні телефони в окружній комісії. Окрім цього, певний час знеструмленими лишалися всі виборчі дільниці в Михайлівці через погодні умови.

Явка виборців в Запорізькій області станом на 18.00, за даними Центральної виборчої комісії, складає 36,92 % виборців. Нагадаємо, що до реєстру виборців внесено 1 млн. 459 тис. 980 жителів регіону.

Близько 16 години ми відвідали виборчу дільницю № 230813 в місті Запоріжжі. Де, власне, поспілкувалися з одним із виборців після того як він опустив бюлетень з відміткою до виборчої урни.

- Сергію Олександровичу, чого ви чекаєте від нового Президента?

- Твердості управління!

- А коли ви визначилися з кандидатурою, за яку сьогодні віддали свій голос?

- Під час проведення воєнних дій у Донецькій області.

- За якими критеріями обирали кандидатуру?

- Наполегливість, міцність характеру. А також правильні дії в складній військовій ситуації.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація