logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


НАША ГОЛОВНА ВИМОГА – РЕФЕРЕНДУМ


14.02.2020

Пропрезидентська більшість у парламенті, всупереч волі людей, намагається протягнути закон про розпродаж сільськогосподарської землі й позбавити українців майбутнього. Не можна допустити втілення антинародного плану влади. Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».


«Президент знає, що 75% людей в країні проти розпродажу землі. Але замість того, щоб запитати в українців, чи хочуть вони продавати землю, чи ні, він ламає через коліно депутатів, парламент і протягує цей закон на догоду глобальним фінансовим спекулянтам, які вже побачили нашу землю як свою власність», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, що сьогодні правильним шляхом для України буде розвиток власного фермерства згідно зі світовим досвідом та створення вітчизняного банку землі.

«Наш шлях – це надання фермерам кредитів, достатніх для того, щоб виростити врожай і переробити його в готову екологічно чисту продукцію. Наш шлях – це підтримка фермерських сімейних господарств, малих та середніх сільгосптоваровиробників. Наш план полягає в тому, щоб ті люди, які мають паї та хочуть їх продати, могли це зробити, продавши свою землю у спеціально створений державний банк землі за ринковими цінами. А потім цей державний банк міг би давати цю землю в оренду тим господарствам, які хочуть її обробляти», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» зауважила, що доля української землі сьогодні залежить не лише від рішень пропрезидентської монобільшості, а й від згуртованості та волі українських людей, які прагнуть бути господарями на власній землі.

«Сьогодні кожен може захистити Україну – своїм правильним ставленням, своїми адекватними оцінками, своєю роботою з депутатами від «Слуги народу» в регіонах. А ми, як команда «Батьківщини», зробимо все можливе для того, щоб припинити цю вакханалію зовнішнього управління і не допустити ухвалення закону про розпродаж землі», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Пресслужба ЗОО ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація