logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: Лише люди зможуть зупинити земельну авантюру влади


13.02.2020

12 лютого Запоріжжя відвідав перший заступник голови парламентської фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв. Разом з лідером місцевих «батьківщинівців» Олександром Старухом він провів прес-конференцію, присвячену земельному питанню.


Народний обранець проінформував журналістів про категоричну незгоду «Батьківщини» з позицією пропрезидентської монобільшості по ухваленню сумнозвісного земельного закону та нагадав присутнім результати останніх соціологічних досліджень, які свідчать про незгоду українців з намірами влади розпродати чорноземи.

«Весь процес розгляду правок до закону у сесійній залі свідчить про кризу парламентаризму. «Слуги народу» методично демонструють зневажливе ставлення до думки опозиції і настроїв громадян. Ми розцінюємо таку позицію як зраду інтересів українців та байдужість до майбутнього країни. Вважаємо, що цей руйнівний для країни сценарій може зупинити лише організований спротив громадян», – зазначив Сергій Соболєв.

Голова обласного осередку «Батьківщини», депутат обласної ради Олександр Старух в свою чергу повідомив про останні рішення, прийняті запорізьким Штабом захисту рідної землі. За його словами, партійці разом з аграріями готуються до активних громадських дій як на місцях, так у столиці. Також народний обранець запевнив земляків у твердості намірів депутатів обласної ради в черговий раз звертатися до центральних органів влади з вимогою зупинити земельну аферу.

«Батьківщинівці» закликали всіх небайдужих жителів Запорізького краю активно долучатися до руху з захисту землі від розпродажу. Про найближчі плани і заходи пообіцяли інформувати через місцеві осередки Штабу захисту рідної землі.
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація