logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв вимагає зупинити медичне самочинство на Запоріжжі


17.10.2019

Народний депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв звернувся до міністра охорони здоров’я щодо критичної ситуації навколо реорганізації 5-ї міської лікарні екстреної медичної допомоги.


У зверненні до Зоряни Скелецької політик звертає увагу на критичну ситуацію у провідній клініці Запоріжжя, що склалася через, так зване, реформування хірургічних та інших відділень.

Насправді йдеться про банальне скорочення кількості ліжок і медперсоналу, що значно вплине і на кількість пацієнтів, яких зможе прийняти лікарня. і на якість наданих медичних послуг.

«Колектив лікарні неодноразово звертався до уповноважених органів із проханням з’ясувати доцільність проведення такої реформи та дослухатися до професійної думки лікарів, які працюють у закладі. Однак, до створеної мером Запоріжжя комісії, якій доручено вирішити ці питання, включили зацікавлених осіб, до яких апелюють медики», – зазначив у своєму зверненні Сергій Соболєв.

Враховуючи важливість вирішення цієї ситуації, депутат закликав Зоряну Скелецьку створити незалежну комісію при МОЗ.

Представник «Батьківщини» впевнений, що перевірку раціональності та законності реорганізації відділень провідної клініки Запоріжжя повинні проводити представники профільних медичних установ на чолі з міністерством. Лише тоді можна гарантувати об’єктивність розгляду конфліктної ситуації та ухвалити рішення в інтересах мешканців Запорізького краю.
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація