logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина» і надалі служитиме Україні!


22.07.2019

Висловлюємо щиру подяку усім жителям Запорізького краю, які на дострокових парламентських виборах підтримали партію «Батьківщина».


Попри складну політичну обстановку, уся велика запорізька партійна команда разом із виборцями виборола чесний результат. У підсумку – «Батьківщина» успішно проходить до Парламенту та залишається авангардною частиною армії, що бореться за щасливе майбутнє України.

Дякуємо керівникам та командам окружних та районних штабів, депутатам місцевих рад різних рівнів, кандидатам у депутати, які протягом цієї короткої та бурхливої кампанії наполегливо боролися за незмінні демократичні принципи. Дякуємо усім виборцям, які попри засилля дешевої пропаганди та розвинуті технології підкупу залишились вірними ідеалам побудови справедливої та заможної країни. Дякуємо всім, хто 20 років був разом з нашою командою та вірив у її перемогу.

Цілком підтверджуємо слова нашого лідера Юлії Тимошенко: Ви – прекрасна армія. Армія, що бореться за Україну. Ми віримо у вас, ви вірите у нас. І ми разом віримо в Україну.

Запорізька обласна організація «Батьківщини» та її територіальні осередки продовжують стояти на службі інтересів простих людей. Попереду ще багато політичних баталій, і ми готові в цій боротьбі показати чесний і гідний результат.
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація