logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко: Люди не чекатимуть результатів роками – треба діяти негайно


28.06.2019

Знизити ціни на газ і комунальні тарифи та працювати над збільшенням доходів людей – це головні завдання нового парламенту й уряду.


Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі ток-шоу «Вибір» на телеканалі «Україна».

Вона закликала припинити з'ясовувати стосунки та ділити людей, а об'єднати усіх прихильників змін, фахових і компетентних політиків в єдину національну команду – коаліцію дій, щоб досягти швидких результатів, які відчує кожний українець.

Лідер «Батьківщини» наголосила: ціни на газ та комунальні тарифи треба знижувати вже зараз, не чекаючи, поки зарплати та пенсії українців зростуть до європейського рівня.

Водночас, переконана Юлія Тимошенко, потрібно заохочувати збільшення доходів громадян. Це вимагає зміни бюджетної політики й параметрів бюджету на наступний рік. А пенсія вже сьогодні не може бути меншою за 3049 гривень, переконана Голова партії.

За словами Юлії Тимошенко, в Україні необхідно створити умови для роботи, життя, виховання дітей, які б не змушували українців шукати щастя на чужині.

«У нас щохвилини 2 людини виїжджає за кордон. Нам треба діяти негайно. Треба зібрати коаліцію дій, а не мрій, і діяти професійно одразу на наступний день після обрання парламенту та уряду», – зазначила вона.

Команда Юлія Тимошенко готова запропонувати новому об'єднанню стратегічну програму – «Новий курс України», яку творили вітчизняні фахівці впродовж 5 років: «Ми всім допоможемо, щоб досягнути результату негайно, а не через роки».


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація