logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: Гройсман мав йти у відставку, щойно розпалася коаліція


31.05.2019

Володимир Гройсман мав подати у відставку не після президентських виборів, а одразу, як тільки розпалася коаліція – три роки тому.


Про це заявив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни під час обговорення відставки прем'єр-міністра Владимира Гройсмана.

«Ми голосуємо за його відставку», – наголосив народний депутат.

Як зазначив політик, Володимиру Гройсману довелося «працювати прем'єр-міністром, прикриваючи, як фіговий листок, всі оборудки, що йшли за його спиною і спиною окремих міністрів».

«У нас дійсно парламентсько-президентська республіка. Уряд не має бути продовженням Адміністрації Президента. Ви не можете брати участь ні в яких ситуативних кімнатах, з яких потім зникають якісь комп'ютери, сервери з якоюсь інформацією. Ви – голова уряду і ваша позиція – це позиція парламенту», – звернув увагу прем'єра представник «Батьківщини».

На переконання Сергія Соболєва, тепер ключове – з якими висновками вийде країна після існування уряду без коаліції.

«Невже не соромно було після Революції Гідності залучати «януковичів» до голосування по ключових питаннях та збирати голоси тих, хто керує їхніми фракціями? А потім у нас з'являються схеми «Роттердам+», «Дюссельдорф+», від яких страждають мільйони українців», – обурився заступник керівника фракції.

Як відомо, парламент не підтримав відставку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, і Сергій Соболєв назвав це прогнозованим рішенням.

«Всі розуміли, що не буде рішення про відставку. На мій подив, всі ключові гравці самі себе «переграли». Принаймні, президент мав бути у залі. А якщо б відбулася відставка? Тоді відразу треба було вносити кандидатуру, яка буде або виконувати обов'язки, або на перехідний період керуватиме урядом», – сказав заступник керівника фракції у кулуарах парламенту.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація