logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Закон про ТСК дозволить парламенту та громадськості контролювати президента, – Сергій Соболєв


30.05.2019

Законопроект про тимчасові слідчі комісії – остання крапля, яка дозволяє парламенту та громадськості чітко контролювати діяльність вищої посадової особи держави – президента.


Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Він зауважив: попри те, що в Україні створені всі органи, які повинні забезпечувати боротьбу з корупцією – НАБУ, НАЗК, САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд, – корупційні діяння в країні зростають. Причину цього політик вбачає в тому, що для подолання корупції насамперед потрібна політична воля вищого керівництва держави і чітка правова позиція тих, хто повинен боротися із цим негативним явищем. Проте ні першого, ні другого, переконаний нардеп, немає.

«Я не розумію, що заважає сьогодні НАБУ, САП, ДБР та іншому будь-якому створеному органу швидко та оперативно, маючи найкращі, на мій погляд, можливості, порівняно з тим, що мали у попередні роки аналогічні органи, передавати справи тепер уже в Антикорупційний суд? Я цього не розумію. Тому всі «казки» про те, що нам ще чогось не вистачає, у нас якісь є рішення, які не дозволяють боротися з корупцією, – дійсно «казки», – заявив Сергій Соболєв.

Як наголосив нардеп, у питанні боротьби з корупцією ключове завдання президента – не заважати і забезпечувати чітке дотримання Конституції та законів України.

«Тоді зникне ситуація щодо близьких, родичів, політичних друзів чи, навпаки, політичних опонентів», – сказав він.

Сергій Соболєв додав, що ключовим законом, який нині потребує держава, є законопроект про тимчасові слідчі комісії.

«Це і є, фактично, та остання крапля, яка дозволяє абсолютно чітко контролювати, як парламенту, так і громадськості діяльність вищої посадової особи держави – президента. Але, крім того, чому цей закон важливий, він вводить чітку процедуру з відповідальністю посадових осіб за ненадання, недостовірне надання інформації на запит цих спеціальних комісій», – наголосив парламентарій.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація