logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Справедливість є і за неї треба боротися, – Сергій Соболєв про повернення громадянства Саакашвілі


29.05.2019

Петро Порошенко свого часу вчинив політичну розправу над Саакашвілі, а новий президент Володимир Зеленський відновив справедливість.


Так прокоментував відновлення українського громадянства Міхеїлу Саакашвілі перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у кулуарах парламенту.

«Згідно з Конституцією України, ніхто не може бути свавільно позбавлений громадянства. Навіть вбивця не може бути позбавлений українського громадянства, якщо цього хоче президент. Те, що свого часу зробив Порошенко, – це була проста, банальна політична розправа», – наголосив народний депутат.

Рішення президента Володимира Зеленського, який вніс зміни до указу свого попередника та повернув громадянство екс-губернатору Одеської області, Сергій Соболєв назвав відновленням справедливості.

«Справедливість є і за неї треба боротися», – додав політик.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо можливої співпраці Міхеїла Саакашвілі з партією «Батьківщина», Сергій Соболєв назвав сфери, у яких можливий обмін досвідом: «Питання досвіду Грузії у проведенні суттєвих реформ у боротьбі з корупцією, питання децентралізації. Адже Грузія була прикладом швидких реформ. Але треба вчитися не лише на своїх помилках, а й на помилках Грузії. Подивитися, наприклад, у чому був, провал судової реформи».

«Є люди рівня, які не прив’язані до посад. Саакашвілі так чи інакше пов’язаний з історією України і він активно присутній в політичному житті нашої держави», – підсумував заступник Голови фракції.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація