logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: Команда «Батьківщини» зупинить пенсійну дискримінацію селян (ФОТО)


20.02.2019

19 лютого під час зустрічі з виборцями Василівського району Запорізької області народний депутат України, заступник голови парламентської фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв піддав критиці пенсійну реформу, запроваджену владою.


Парламентарій прибув у район для звітування перед місцевою громадою про роботу «батьківщинівців» у 2018 році. У місцевому будинку культури його чекало більше 300 співгромадян. Більшість запитань, які пролунали від них на адресу депутата, стосувались найбільш болючих проблем сільських територій: закриття шкіл і лікарень, подорожчання газу і вугілля, несправедливості з виплатами пенсій.

Коментуючи болюче питання скасування нинішньою владою 30% надбавки до пенсії для сільського населення, Сергій Соболєв визначив це основною причиною не голосування фракції «Батьківщини» за пенсійну реформу. Також він нагадав, що надбавка була запроваджена ще урядом Ю.Тимошенко з метою ліквідації соціальної несправедливості.

«Зарплати сільського населення в радянські часи були мінімальними, тому воно опинилося у дискримінованому статусі. Саме Юлія Тимошенко перша виступила проти практики поділу громадян на два сорти. І сьогодні у її Новому курсі міститься чітке зобов'язання повернути 30% надбавку до пенсії для селян», – зазначив народний депутат.

Також політик звернув увагу на необхідності індексації пенсій, оскільки останнє їх коригування з поправкою на інфляцію відбулося в далекому 2007 році.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація