logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв перебуває з робочим візитом у Запорізькій області (ФОТО)


09.02.2019

9 лютого у Запоріжжі відбулись заходи за участі народного депутата України, заступника голови парламентської фракції «Батьківщини» Сергія Соболєва.


Зокрема, він провів організаційне засідання Запорізького обласного штабу «Батьківщини», під час якого проінформував присутніх про затвердження його керівником Олександра Старуха.

Також цього дня Сергій Соболєв у Будинку культури «ЗАЗ» провів зустріч з виборцями, організовану штабами з виборів президента у 74 та 82 виборчих округах. Під час зустрічі піднімалося широке коло проблемних питань, які турбують простих запоріжців: підняття тарифів на житлово-комунальні послуги, труднощі в отриманні субсидії, проблеми медичної реформи тощо.

Довірена особа Юлії Тимошенко по 82 виборчому округу В'ячеслав Колесніков у своєму виступі перед земляками піддав критиці команду діючого президента, яка намагається вивести з-під удару свого «шефа», доводячи, що він не відповідає за економічні негаразди країни. Зокрема він зазначив, що на президенті лежить пряма відповідальність за падіння курсу гривні, оскільки він особисто призначає голову Нацбанку. Так само безпідставними є розмови про те, що президент не впливає на тарифи, оскільки особисто погоджує кожного члена НКРЄКП.

«Жоден кандидат на сьогодні не сказав, як він знизить ціни на газ, як він поверне молодь у країну з-за кордону. Лише Тимошенко про це говорить чітко, демонструючи нам у своєму Новому курсі покрокову інструкцію по виводу країни з кризи», – зазначив В'ячеслав Колесніков.

Голова фракції «Батьківщини» Запорізької міської ради Ірина Костенко ознайомила учасників зустрічі зі звітом фракції про роботу у 2018 році. За її словами, завданням депутатів місцевих рад на найближчу перспективу є примусити центральну владу реагувати на проблеми простих людей.

Сергій Соболєв у своєму виступі перед запорізькою громадою зосередив увагу на корупційних схемах діючої влади, які ведуть країну до зубожіння. На думку народного депутата, нинішня влада за стилем поведінки мало відрізняється від «злочинного режиму Януковича».

«Дивлячись на перебіг політичного процесу в державі, задаєшся логічним питанням: чи не є Порошенко новим Януковичем, тільки набагато розумнішим і хитрішим? Зверніть увагу, що кожен другий з парламентській фракції БПП – виходець з колишньої Партії регіонів. І якщо Янукович дозволив найдешевший газ власного виробництва продавати не населенню, а бізнесу, то нинішня влада пішла ще далі: дозволила вивозити цей дешевий газ з собівартістю 90 доларів за кордон і продавати за потрійною ціною. Це при тому, що населення на потреби опалення змушене його купляти за «драконівськими тарифами», – зазначив Сергій Соболєв.

Народний депутат закликав виборців на майбутніх виборах покласти край політиці розкрадання країни і привести до влади порядного президента.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація