logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та інші кандидати об'єднались і підписали Меморандум про чесні вибори


08.02.2019

Юлія Тимошенко та інші кандидати в президенти підписали Меморандум за чесні вибори та протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій.


Це відбулося у прямому ефірі програми «Право на владу» на 1+1.

Свої підписи під документом разом з Юлією Тимошенко поставили учасники програми Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар, Олександр Шевченко.

«Це означає, що якщо ми об'єднаємо зусилля, то зможемо зібрати оригінали протоколів з печатками та підписами про підсумки виборів на кожній дільниці. Просто провести такий паралельний підрахунок голосів і спільно не допустити жодної фабрикації цих протоколів. І тоді фальсифікація не пройде в Україні», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко зазначила: їй прикро, що чинний президент свій другий термін сьогодні може лише купити.

Вона нагадала, що чесні вибори – це одна з цінностей ЄС та НАТО, за членство у яких проголосував парламент. Проте, зауважила Голова партії, цінності наразі попрані главою держави та його оточенням.

Кандидат у Президенти навела приклади кричущих випадків брудних технологій, які заготували для людей президент та його штаб.

Юлія Тимошенко продемонструвала в прямому ефірі пакет документів, які роздаються так званими «волонтерами» Адміністрації Президента людям: «Особисте зобов'язання, яке змушують підписати за 1000 грн., що громадянин України підтримує зусилля Петра Порошенка у розбудові української держави та має бажання сприяти його подальшій роботі на посту глави держави. І далі забороняється йому працювати на інших кандидатів».

Лідер «Батьківщини» також розповіла про ще одну фальсифікацію – збільшення чинною владою реєстру виборців, так званих «мертвих душ».

І найбільш ганебним випадком Юлія Тимошенко назвала те, що в останні дні за ініціативою президента та його штабу зареєстрували кандидатом у президенти Тимошенка Юрія Володимировича (Тимошенко Ю.В.).

«Вони розраховують таким шахрайським способом забрати у мене відсотки», – сказала вона і обурилася тим, як принизливо бореться Порошенко.

«Ми жодного разу ніколи не займалися і не займатимемось такими справами. Ми публічно збираємо ці дані і передаємо в МВС. У нас є всі можливості запобігти цим фальсифікаціям», – наголосила політик.

Вона звернула увагу на те, що гроші, за які підкуповують виборців, 5 років збирали з країни.

Юлія Тимошенко показала декларації Петра Порошенка, які свідчать про те, що в той час, коли Україна увійшла в десятку найбідніших країн світу, статки президента за один рік (з 2017 до 2018 року) збільшилися у 83 рази. І частину статків Порошенко заробив на тому, що давав свої гроші під відсотки Україні під час війни, обурилася Голова партії.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація