logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: На тлі підвищення тарифів Порошенко «дозволяє» виводити український газ за кордон


06.02.2019

Петро Порошенко надав можливість своєму бізнес-партерові експортувати газ українського видобутку за кордон. І це відбувається на тлі підвищення тарифів для українців.


Про це заявив з парламентської трибуни заступник лідера фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

«В умовах війни президент держави за 300 млн. дол. продає свій бізнес партнеру, компанії якого рівно через місяць дають право експортувати український газ за кордон. Це той газ, який розвідує українська компанія «Укргазвидобування», витрачаючи на це мільярди гривень!» – обурився народний депутат.

Ситуацію, коли українській компанії в умовах кризи та нестачі блакитного палива дають дозвіл на експорт вітчизняного газу, Сергій Соболєв назвав неприйнятною.

Саме тому ключове питання – зниження тарифів – провладні сили і не ставлять до порядку денного парламенту, щоб дати можливість збагатитися Порошенкові і його партнерам, переконаний представник «Батьківщини».

«Всі ці факти роблять можливим нарешті дати ключову відповідь на питання, хто підіграє Москві і хто дозволяє вивозити український газ за кордон. Це Петро Порошенко», – підсумував Сергій Соболєв.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація