logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Запорізька «Батьківщина» звітується перед громадою (ФОТО)


06.02.2019

Налагодження взаємодії та контакту з жителями міста є одним з важливих завдань депутатів Запорізької міської ради від ВО «Батьківщина». Щороку до них звертаються тисячі людей, а оскільки багато питань неможливо вирішити одразу – депутати намагаються інформувати своїх виборців про стан своєї роботи.


З цього приводу 5 та 6 лютого у Шевченківський та Дніпровській районних адміністраціях відбулися зустрічі з запоріжцями – члени фракції «Батьківщина» розповіли про свою роботу та досягнення. Про відношення людей до своїх обранців свідчить той факт, що знайти вільні місця у величезних залах було просто неможливо.

Після стислого звітування усі охочі мали змогу звернулися до депутатів з особистими проханнями та питаннями. Щороку члени фракції приймають від запорожців тисячі заяв, і більша кількість з них вирішується. Але, на думку депутатів, питання ОСББ та ЖКГ, надання медичної допомоги та низка інших – вимагають комплексного підходу, прийняття глобальних державних програм та втручання на самому високому рівні.

На жаль, сьогодні чинна виконавча влада не приділяє уваги цим питанням. Але ж, хоч можливості та повноваження місцевих рад суттєво обмежені, депутати запорізької міської ради від ВО «Батьківщина» докладають максимум зусиль для роботи на користь громади.

«Ми працюємо, розробляємо проекти рішень, навіть підтримуємо важливі рішення інших політсил, якщо це корисно для наших людей. Але ж важливо, щоб і самі містяни були ініціативними. Адже просто фізично неможливо шістьом депутатам розібратися з усіма незчисленними проблемами міста», – каже голова фракції Ірина Костенко.

Більш детально з текстом звіту запоріжці зможуть ознайомитись на сайті міськради та на сторінці facebook.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація