logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Експерти доопрацьовують Новий курс у частині переходу до соціальної ринкової економіки


28.12.2018

27 грудня відбулося засідання Робочої групи за напрямом «Інституційні зміни: перехід до соціальної ринкової економіки, демонополізація та сприятливий бізнес-клімат» в межах доопрацювання Нового економічного курсу, який ініціювала Юлія Тимошенко.


Економісти обговорили необґрунтованість високого ПДВ, надмірне перешкоджання розвитку малого бізнесу, необхідність введення системи патентів для малого бізнесу та визнання домогосподарств суб'єктом економічної діяльності.

Під час засідання робочої групи представники малого бізнесу порушили питання про зменшення контролю та бюрократизації малого бізнесу, наслідками якого є відплив фахівців та низька спроможність до конкуренції у виробників кінцевих продуктів.

Основною метою майбутньої соціально-ринкової економіки учасники заходу визначили «добробут для всіх».

Зі свого боку філософ, експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Сергій Дацюк звернув увагу економістів на низку серйозних позицій, які вимагають доопрацювання. Одним з них стало питання: «Чи включає цей добробут природу та нащадків, яким може дістатись забруднена та виснажена земля?» Йшлося також і про вплив занепаду науки та вищої освіти на розвиток бізнесу.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація