logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Запорізька «Батьківщина» стала на захист сільських листонош


27.12.2018

За ініціативою фракції «Батьківщини» Запорізька обласна рада прийняла звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства інфраструктури України щодо недопущення обмеження режиму роботи об'єктів поштового зв'язку та скорочення чисельності листонош у сільській місцевості.


Обґрунтовуючи необхідність прийняття звернення, його автор, заступник голови фракції «Батьківщина» Геннадій Шевченко поінформував колег по депутатському корпусу про складності у роботі сільських листонош. Зокрема, на виконання наказу ПАТ «Укрпошта» відбувся перегляд режиму роботи відділень поштового зв'язку на місцях, в результаті чого в деяких населених пунктах Запорізької області встановлений дводенний режим роботи. Це значно погіршило якість надання послуг поштового зв'язку.

«Особливої гостроти ситуація набула у віддалених селах області. Так, у селі Атманай мого рідного Якимівського району відсутні магазини і банківські термінали. Тому після «оптимізації» роботи місцевого поштового відділення жителі села залишились відрізаними від цивілізації. Під загрозою своєчасна виплата пенсій. Листоноші масово звільняються, не бажаючи працювати за скороченим графіком», – зазначив народний обранець.

Найбільшою проблемою, яка може виникнути в результаті порушення режиму роботи поштових відділень, є затримка у виплаті пенсій. Адже переважна більшість літніх людей, які проживають в сільській місцевості, отримують пенсії саме завдяки їх доставці листоношами.

Зважаючи на значний суспільний резонанс, депутати одноголосно підтримали звернення до центральних органів влади з вимогою вжити заходи по збереженню існуючої мережі «Укрпошти» в Запорізькій області, недопущенню скорочення чисельності працівників відділень поштового зв'язку у сільській місцевості та встановленню п'ятиденного режиму роботи цих поштових відділень.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація