logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Влада використовує брутальну силу для тиску на опозицію


06.12.2018

У Запоріжжі напередодні президентських виборів влада, прикриваючись введеним в державі воєнним станом, за допомогою силових відомств розпочала політичну розправу над політичними конкурентами.


Так, близько півсотні працівників СБУ і прокуратури вчинили обшуки та конфіскували оргтехніку в приміщеннях транспортно-туристичної кампанії «БасТур», яка належить одному з лідерів Запорізької міської організації «Батьківщини» Дмитру Довбишу.

Причиною початку слідчих дій стало рішення суду за сміхотворним позовом фірми «Запоріжавтотранс», яка, буцімто, зазнає збитків через те, що мікроавтобуси «БасТуру» не обслуговуються на її автостанціях.

Під обшук і конфіскацію майна потрапили й інші підприємці, які орендують приміщення у тій же офісній будівлі, але не мають ніякого відношення до Дмитра Довбиша. Примітно, що офісний комплекс належить ветерану АТО Андрію Василенко. Він кілька днів тому дав інтерв'ю одному з центральних Інтернет-видань, в якому піддав різкій критиці дії керівництва держави у Азовському морі і натякнув на змову президента України з керівництвом Російської Федерації з метою запровадити в країні воєнний стан.

«Ось така у нас боротьба з терористами і агресором в період військового часу. Чомусь СБУ не цікавлять регулярні рейси з Запоріжжя на Москву. А замість пошуку сепаратистів і диверсантів силові відомства займаються політичними переслідуваннями та «віджиманням» бізнесу «під своїх». Найгірше, що вони це роблять на замовлення сепаратистів», – зазначив Дмитро Довбиш.

На думку «батьківщинівця», політичне замовлення на знищення його бізнесу надійшло з кабінетів обласної влади, оскільки власник «Запоріжавтотрансу» виходець з м. Єнакієво Ігор Іванов з недавнього часу є радником голови ОДА з транспортних питань та курує корупційні схеми в сфері транспортних перевозок. Раніше він прославився яскравими сепаратистськими висловлюваннями у соцмережах, сьогодні ж використовує близькість до владних кабінетів для недобросовісної економічної конкуренції.

Запорізька міська «Батьківщина» закликала правоохоронні органи припинити обслуговування корупційних схем влади, яка діє у змові з сепаратистами. Дмитро Довбиш, в свою чергу, подав апеляцію на безпідставне рішення суду.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація