logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: Рада має терміново скасувати підвищення тарифів і продовжити мораторій на продаж землі


04.12.2018

«Батьківщина» вимагає від парламенту скасувати подорожчання газу для населення, а також продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі.


Про це заявив із парламентської трибуни заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

За його словами, першочергове завдання для Верховної Ради – ухвалити постанову про мораторій на подальше підвищення ціни на газ (№9198), яку підписали лідери 6 фракцій і груп.

«Уже минає термін, коли профільні комітети мали розглянути подання лідерів груп і фракцій щодо перегляду тарифів на газ, а також комунальних платежів. Відзавтра у нас є всі підстави розпочати розгляд цього питання при внесенні його до порядку денного», – сказав політик.

Він наголосив, що «Батьківщина» підтримує позицію тих фракцій, які вважають це першочерговим питанням розвитку економіки та соціального захисту громадян.

Також для політичної сили Юлії Тимошенко принциповим є продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Для ухвалення відповідного рішення в парламенту залишилося лише 2 сесійні тижні, додав Сергій Соболєв.

«Фактично у нас є обмеження, яке встановлене відсутністю профільного закону. Але це обмеження дає можливість тим, хто нечесний на руку, через різноманітні угоди фактично з 1 січня розпочати процес відбирання земель сільгосппризначення у тих, хто безпосередньо є їх власниками. І далі робити перепродаж цих земельних ділянок», – пояснив парламентарій.

Саме тому «Батьківщина» звернулася до спікера Андрія Парубія і керівників всіх депутатських фракцій та груп із проханням терміново розглянути подовження мораторію на продаж землі та ухвалити остаточне рішення, яке б не дозволило маніпулювати землями сільгосппризначення.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація