logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Рада має заслухати президента та силовиків щодо воєнного стану, – Юлія Тимошенко


03.12.2018

Верховна Рада зобов'язана провести закрите засідання, на якому заслухати президента, секретаря РНБО та головних силовиків щодо того, як розгортаються події у країні в умовах воєнного стану, та визначитися, як діяти далі.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час засідання Погоджувальної ради голів парламентських фракцій та комітетів.

«Можливо, доведеться звертатися до президента щодо скорочення терміну воєнного стану. Можливо, з'ясується, що для його збереження надалі немає підстав», – сказала лідер «Батьківщини».

На думку Юлії Тимошенко, ніхто не може завадити Президенту України як Верховному головнокомандувачу захищати нашу країну. Тому «Батьківщина» підтримала рішення про запровадження воєнного стану.

Вона нагадала, що під тиском усіх фракцій, окрім БПП, Верховній Раді вдалося добитися скорочення дії воєнного стану до 30 днів та отримати від президента обіцянку, що не будуть порушені права і свободи людей, допоки ворог не перетне сухопутні кордони.

Водночас лідер «Батьківщини» зауважила, що сьогодні більшість людей і світових ЗМІ підозрюють, що воєнний стан мав штучну природу та політичне підґрунтя.

«Я не хочу в це вірити. Так само, як не хочуть у це вірити усі патріотичні сили України. Але ми мусимо із цим детально розібратися та дати і світу, і українському народові відповідь, чи насправді це було», – зазначила голова фракції.

Якщо з'ясується, що воєнний стан було введено із політичних мотивів, Верховній Раді потрібно буде віднайти запобіжники, які унеможливить у подальшому штучну ескалацію воєнних дій, впевнена Юлія Тимошенко.

Голова партії також закликала владу розпочати масштабну інформаційну кампанію і пояснити людям, як вони мають діяти в умовах воєнного стану і наскільки їхні права та свободи будуть захищені.

Громадян Юлія Тимошенко попросила у разі порушення їхніх свобод звертатися до команди «Батьківщини», яка реагуватиме на кожен випадок.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація