logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина»: Аграрії вкрай незадоволені державною підтримкою


08.11.2018

Українські аграрії констатують: команда президента Порошенка не має розуміння, у якому напрямку треба вести агрополітику.


Про це на брифінгу у Верховній Раді повідомив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

За його словами, аграрії сьогодні вкрай незадоволені тією підтримкою, яку пропонує їм уряд і яка розподіляється через Міністерство агрополітики.

«Усі, хто стояв на сторожі аграрної галузі, лобіювали збереження «спецрежиму» відшкодування ПДВ сільгосптоваровиробникам. Натомість була запропонована підтримка у вигляді прямої бюджетної дотації. Так, минулого року майже половину (40%) від усіх дотацій отримали лише 2 компанії. А решту (60%) розділили лише 1% (близько 1700 компаній) сільгосптоваровиробників, які є в Україні», – обурився політик.

Як зауважив Вадим Івченко, цього року ситуація з підтримкою сільгосптоваровиробників взагалі катастрофічна, тому що запропонована дотація просто не доходить до фермера.

«Наразі менше, ніж 20% із запланованих 6,3 млрд. грн. дійшло до аграріїв. І знову ж таки більшість з цих 20% отримали ті самі компанії, що і в 2017 році», – повідомив він.

За даними ДФС в Україні, на єдиному податку перебуває 22 тис. фермерських господарств, 91% з них – це ті, які сплачують податок на прибуток до 5 млн. і мають до 500 га землі.

«Це означає, що саме на ці 91% має бути спрямована державна підтримка аграрного сектора, на середнього виробника, який сьогодні формує значну частку АПК. Натомість урядовці виконують забаганки великих гравців», – підсумував Вадим Івченко.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація