logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина» пропонує три кроки до зниження ціни на газ


07.11.2018

«Батьківщина» пропонує вирішувати проблему тарифів комплексно, а не давати можливість для збагачення монополістів за рахунок населення.


Про це заявив у парламенті заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

«Батьківщина» назвала три кроки, які дозволять зробити тарифи посильними для людей та виконати зобов'язання України перед міжнародними партнерами.

По-перше, жодного державного регулювання ціни на газ.

«Якщо влада й надалі встановлює ціну на газ, то який це ринок? Вибачте, виходить, що президент Порошенко, піднімаючи ціну на газ для населення, порушує закон, який забороняє державі регулювати вартість газу», – наголосив Сергій Соболєв.

Другий крок – це реформування НАК «Нафтогаз України», згідно з вимогами четвертого протоколу Європейської комісії.

«Нафтогаз України» має бути компанією, яка видобуває газ, займається розвідкою, транспортує та продає газ. А не тим монстром, який нічого не робить, а заробляє собі надприбутки у вигляді мільярдних премій і зарплат», – пояснив заступник Голови фракції.

Третій крок – газ власного видобутку має йти для потреб українців.

«Давайте накладемо мораторій на підвищення ціни на газ і розберемося з ключовим питанням: куди йде газ українського видобутку. Як так може бути, що заробітна плата 16 керівників «Нафтогазу» дорівнює заборгованості перед всією вугільною галуззю – 1 млрд. 250 млн. грн?» – обурився парламентарій.

Представник «Батьківщини» також назвав абсурдною ситуацію, коли «газ власного видобутку фактично «заганяється» за світовими цінами і ці кошти потім пускаються на виплату субсидій».

Окрім того, Сергій Соболєв обурився, що до порядку денного досі не внесли Проект Постанови про скасування рішення уряду про підвищення ціни на природний газ та запровадження мораторію на його подорожчання, під якою вже є підписи лідерів шести фракцій.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація