logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Місцеві ради Запоріжжя – проти підвищення цін на газ


01.11.2018

За ініціативи депутатів-«батьківщинівців» міська рада Дніпрорудного та Пологівська районна рада Запорізької області прийняли звернення до президента П.Порошенка з вимогою скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення.


У Дніпрорудному підготовлений головою фракції «Батьківщини» Ігорем Тронем відповідний проект звернення був одноголосно підтриманий депутатами міської ради та направлений до Президента та Парламенту.

На позачерговій сесії Пологівської районної ради народні обранці також розглянули ініціативу лідера «батьківщинівців» В'ячеслава Колесникова звернутися до центральних органів влади стосовно підвищення цін на газ на 23,5%.

«Нинішня влада заради отримання чергового кредиту МВФ готова переступити через інтереси простих українців. Нам та нашим дітям прийдеться не лише оплачувати ці драконівські тарифи, але й повертати ці розкрадені кредити. До чого це призведе, окрім зубожіння і підвищення соціальної напруги у суспільстві?» – звернувся до колег-депутатів В'ячеслав Колесников.

У підсумку сесія погодила звернення з вимогою скасувати антинародне рішення Кабміну.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація