logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


На Запоріжжі влада зняла з реєстрації кандидатів у депутати до ОТГ від «Батьківщини»


07.04.2018

Втручання посадових осіб Приазовської районної держадміністрації Запорізької області у виборчий процес призвело до зняття з реєстрації дев'ятьох кандидатів у депутати Олександрівської ОТГ, висунутих «Батьківщиною».


Як зазначив лідер Запорізької «Батьківщини», депутат облради Олександр Старух, під час виїзду на територію Олександрівської ОТГ посадовці Приазовської РДА здійснювали тиск на кандидатів у депутати, яких висунув місцевий осередок «Батьківщини».

«Шантажуючи та погрожуючи створити нестерпні умови для подальшого життя, чиновники домоглися написання нашими кандидатами заяв про відмову від балотування. Цей кричущий випадок вимагає негайного реагування правоохоронних органів, оскільки є прямим порушенням ч.4 ст.4 Закону України «Про місцеві вибори», – зазначив Олександр Старух.

Голова Запорізького обласного партосередку ВО «Батьківщина» направив депутатське звернення на ім'я начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області з вимогою вжити невідкладних заходів і перевірити втручання посадових осіб Приазовського району у виборчий процес.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація