logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


В Бердянській партійній організації ВО «Батьківщина» переобрали лідера та бюро (ФОТО)


19.03.2018

16 березня відбулась партійна конференція ВО «Батьківщина». Лідери первинних парторганізацій заслухали звіт керівника міського осередку Григорія Патея за виконану роботу та проголосували за обрання на новий термін нинішнього очільника партії.


Звіт Григорія Патея охопив період за останні два роки. З 2015-го року міський осередок ВО «Батькіщина» виборов 4 місця в складі Бердянської міської ради VII скликання. Політична сила перебуває в конструктивній опозиції до нині діючої влади. На депутатському рівні бердянським батьківщинівцям вдалось домогтись визнання міською радою Росію – країною-агресором та розірвати побратимські зв'язки із містами Російської Федерації.

Партія «Батьківщина» долучилась до реалізації закону України про декомунізацію в Бердянську і вносила свої пропозиції, щодо варіантів перейменування міських вулиць. Активісти партії пропонували перейменувати вул. Орджонікідзе – іменем бердянця, який загинув в АТО, Володимира Довганюка. З аналогічною ініціативою виступали і ветеранські організації. А також вул. Дімітрова – ім. Станіслава Карачевського – одного з перших українських воїнів-вихідців з Бердянська, який загинув під час окупації Криму.

Вулицю Шмідта – на Володимира Хавкіна – всесвітньо відомого бактеріолога, який навчався в Бердянську. Дві пропозиції знайшли підтримку й у інших членів депутатського корпусу, і сьогодні в Нагірній частині міста існує вул. ім. Володимира Довганюка, а в центрі – ім. Хавкіна.

Ще одна ініціатива бердянських батьківщинівців знайшла підтримку в депутатському корпусі та серед міських активістів – облаштування скверу Героїв Небесної сотні. Нині триває реконструкція цієї території. Спільно з громадськими організаціями керівництво «Батьківщини» в Бердянську тримає на контролі реалізацію даного питання.

Григорій Патей, як член депутатської комісії з питань ЖКГ, транспорту та зв'язку неодноразово виступав з ініціативою проведення масштабного капітального ремонту дорожніх магістралей. Курортний Бердянськ потерпає від засилля автомобілів в літній сезон – вузькі вулиці, мала кількість місць для паркування, особливо в центрі міста, створюють чимало проблем як автомобілістам так і пересічним містянам. Майже через 2 роки діяльності нинішньої каденції, міська влада почула ці звернення і анонсувала капітальний ремонт просп. Праці з розширенням доріг та передбаченням паркувальних місць.

Міський осередок ВО «Батьківщина» неодноразово виступав на захист інтересів приватних підприємців. Активісти партії вносили свої обґрунтовані пропозиції щодо визначення ставок оподаткування суб'єктів господарювання. Це питання також перебуває під постійним контролем партійців.

Депутати міської ради, партійці неодноразово висловлювали солідарність і підтримували бердянських портовиків в їх боротьбі зі свавіллям представників профільного міністерства та Адміністрації Президента. Партійне керівництво партії відкрито виступило на підтримку трудового колективу БМТП та особисто Миколи Ільїна, в судових процесах надається моральна та юридична допомога.

Міський осередок «Батьківщини» є незмінним організатором ряду культурно-масових заходів. Щороку в Бердянську до Дня незалежності України батьківщинівці проводять в акваторії затоки Аквамайдан – унікальну для України акцію. Десятки водних катерів, прикрашених національною символікою, проходять вздовж приморських мікрорайонів. До акції долучаються сотні бердянців, які мають можливість в такий оригінальний спосіб продемонструвати свій патріотизм та весело провести час з однодумцями.

До міжнародного Дня захисту дітей, до Дня міста бердянських дітлахів безкоштовно катають на катерах піратських «шхунах», які дуже популярні в нашому містечку. До Дня автомобіліста, поблизу однойменного пам'ятника, батьківщинівці проводять святкові мітинги з польовою кухнею. Щороку проводяться суботники на загальноміських територіях із висадкою дерев та інших зелених насаджень.

Бердянці з «Батьківщини» надають допомогу українським військовослужбовцям в зоні АТО. Морські піхотинці, Нацгвардія, прикордонники отримують посильну допомогу від волонтерів з «Батьківщини». Незмінною є традиція на Різдво відвідувати військових на передовій, разом з партійцями українських захисників вітають вокалісти ансамблю «Світанок».

Заслухавши звіт Григорія Патея, делегати одноголосно визнали результати роботи керівника міського осередку ВО «Батьківщина» задовільними і переобрали на наступні два роки Григорія Григоровича головою бердянської «Батьківщини». З чим актив партії і вітає керівника.

Прес-служба БМО ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація