logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко закликає президента не допустити тіньової приватизації ГТС та «Укргазвидобування»


27.02.2018

Юлія Тимошенко закликає Президента України Порошенка та його оточення прибрати брудні руки від газотранспортної системи України (ГТС) та «Укргазвидобування», а також закликає не допустити тіньової приватизації цих стратегічних об'єктів.


Про це лідер фракції «Батьківщина» заявила на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

За словами Тимошенко, тіньову схему з приватизації ГТС та «Укргазвидобування» планується реалізувати через два лобістські законопроекти, які внесено до порядку денного парламенту.

«Починається тіньовий корумпований процес чорної приватизації газотранспортної системи та «Укргазвидобування» – об'єктів, що коштують сотні мільярдів доларів», – повідомила політик.

До того ж, лідер фракції зауважила, що в разі, якщо ці законопроекти не буде відкликано, «Батьківщина» звертатиметься до НАБУ та до Генпрокуратури щодо порушення кримінальних справ за підготовку тіньових корупційних оборудок.

«Не думайте, що ваша влада вічна. Усе закінчиться і відповідати за це доведеться, і досить швидко. Тому приберіть ваші брудні від корупції руки від ГТС та від «Укргазвидобування», де видобувається весь український природний газ», – заявила Юлія Тимошенко.

Політик звернула увагу на той факт, що порядок денний на поточний сесійний тиждень наповнений лобістськими законопроектами, які Петро Порошенко протягує через маріонеточних депутатів, намагаючись отримати нові преференції.

«Верховна Рада стала додатком до Адміністрації Президента і все, що обговорюється на Погоджувальній раді, є відголоском побажань президента та його планів», – зазначила лідер «Батьківщини».


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація