logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


«Батьківщина»: Питанню створення Антикорупційного суду має передувати звіт САП і НАБУ


05.02.2018

Президент України має знову внести до парламенту законопроект про Антикорупційний суд з урахуванням висновків і вимог Венеціанської комісії.


Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

«Фракція «Батьківщина» пропонує, щоб Верховна Рада вже в перший день своєї роботи розглянула законопроект про Антикорупційний суд з однією метою – відправити його назад автору законодавчої ініціативи, президенту, щоб він мав можливість врахувати всі зауваження Венеціанської комісії. Порошенко має по-новому внести цей законопроект до парламенту», – повідомив політик.

До того ж перший заступник керівника фракції вважає безперспективним розгляд цього законопроекту у другому читанні.

«Варіант другого читання нічого не дасть – ми ходитимемо по колу. Саме тому необхідно відправляти президенту для нового подання до парламенту», – переконаний парламентарій.

Окрім того, Сергій Соболєв закликав народних депутатів виконати раніше ухвалену постанову ВРУ про заслуховування звіту керівників всіх силових відомств про їх діяльність. Водночас він нагадав, що відповідно до цієї постанови, ВРУ так і не заслухала керівників САП та НАБУ.

На думку політика, сьогодні, як ніколи, актуально заслухати інформацію про ефективність розгляду у судах справ, пов'язаних із корупцією.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація