logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Юлія Тимошенко закликала суд не задовольняти апеляцію прокуратури щодо домашнього арешту Саакашвілі


27.01.2018

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала Апеляційний суд Києва залишити без змін рішення першої інстанції та не задовольняти клопотання прокуратури щодо домашнього арешту Міхеїла Саакашвілі.


Про це політик заявила під час розгляду апеляції на рішення Печерського райсуду Києва від 11 грудня про відмову обрати Саакашвілі запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із носінням електронного браслета.

«Якщо ви зміните запобіжний захід, то увесь світ зрозуміє, що у нас нічого не змінилося. Слухаючи прокурорів, ми з вами зайвий раз переконалися, що прокуратура стоїть не на захисті права, а, по суті, на позиціях репресій», – сказала Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що Саакашвілі в Україні переслідують лише за те, що він «говорить правду, доносить до людей істину і стоїть на позиціях України, яка хоче очиститися».

«Ось чому його сьогодні так репресують!» – додала народний депутат.

Юлія Тимошенко вважає, що прокуратура просить домашній арешт «не для того, щоб вести розслідування, а для того, щоб Саакашвілі не мав можливості спілкуватися з людьми та їх об'єднувати, боротися за цінності, які відстоювали дві революції та за які гинули люди».

Голова партії нагадала, що суддя Печерського суду Лариса Цокол «проявила громадянську мужність, коли стала на бік закону, а не репресій» і попросила суддів Апеляційного суду так само захищати закон в Україні.

«Я хочу подякувати судді першої інстанції Ларисі Цокол за те, що вона піднялася вище усіх замовлень на розправу, високо підняла честь і довіру до українського правосуддя. І я дуже прошу вас, шановні судді: збережіть рішення першої інстанції і не дайте глумитися над Україною, адже за вашими рішеннями весь світ та Україна оцінюватимуть, чи є зміни в нашій країні. Я дуже вірю у вас і знаю, що ви не захочете переступити цей рубікон», – апелювала до суду Юлія Тимошенко.

Після закінчення виступу лідера «Батьківщини» аплодисментами підтримали присутні у залі громадські активісти.

Зазначимо, що за результатами засідання 26 січня Апеляційний суд Києва таки відправив під нічний домашній арешт Міхеіла Саакашвілі.

Як уже повідомлялося, Міхеїл Саакашвілі був позбавлений українського громадянства у липні 2017 року.

5 грудня в Києві його затримали у рамках кримінальної справи про начебто сприяння учасникам злочинних організацій та приховання їх злочинної діяльності.

9 грудня Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою негайно звільнити Саакашвілі.

11 грудня 2017 року Печерський районний суд відпустив Саакашвілі на час розслідування, не обравши йому ніякого запобіжного заходу. Хоча прокуратура просила обрати для нього домашній арешт з носінням електронного браслету.

Виступаючи того дня в Печерському суді, лідер «Батьківщини» попросила суд не застосовувати жодного запобіжного заходу щодо Міхеїла Саакашвілі.

Юлія Тимошенко, зокрема, заявила, що суд над Саакашвілі – це маркер для світу, чи є в Україні верховенство права.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація