logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


ПАРЄ зобов'язала Україну призначити новий склад ЦВК з урахуванням інтересів усіх парламентських фракцій


26.01.2018

Парламентська Асамблея Ради Європи зобов'язала Україну призначити новий склад ЦВК з урахуванням інтересів всіх політичних фракцій парламенту.


Відповідний пункт було включено до Резолюції ПАРЄ за ініціативою членів української делегації, народних депутатів від «Батьківщини» Сергія Власенка та Сергія Соболєва.

«Це одна з ключових поправок, яка утверджує демократію в Україні, яка є такою ж важливою, як і пункт, що визнає російську агресію та відповідальність РФ за анексію Криму і частини території Донбасу», – пояснив рішення ПАРЄ Сергій Соболєв.

Рекомендація ПАРЄ про необхідність пропорційного представництва всіх фракцій українського парламенту в новому складі Центральної виборчої комісії тепер буде відстежуватися в щорічних доповідях щодо України.

Під час обговорення зазначеного питання член української делегації ПАРЄ, народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко звернув увагу членів ПАРЄ на незаконний, некоректний та непропорційний розподіл кандидатів до складу Центральної виборчої комісії України з боку президента України Петра Порошенка.

Він зауважив, що це є недопустимим та порушує стандарти Ради Європи.

Як уточнив Власенко, після включення пункту про необхідність обрання нового демократичного пропорційного складу ЦВК «відповідна Резолюція ПАРЄ була проголосована майже одностайно, вона отримала 95 % голосів».

«Це дуже важливий момент, який дозволяє поламати сталінський принцип: «не важливо, як голосують, важливо – як рахують», – додав Сергій Соболєв.

Як відомо, 23 січня президент України вніс до Верховної Ради подання про призначення нових членів ЦВК. У ньому немає представника «Батьківщини».

У зв'язку з цим 24 січня Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою включити кандидата від «Батьківщини» Андрія Євстігнєєва у подання на новий склад Центральної виборчої комісії.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація