logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: 2017 рік – це рік великих помилок, а не реформ


27.12.2017

2017 рік став роком великих помилок, а не роком справжніх реформ. Про це заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв заявив в інтерв'ю журналістам у кулуарах парламенту.


Політик переконаний, що Верховній Раді доведеться розпочинати 2018 рік із виправлення помилок, які вже стали очевидними внаслідок «реформ» чинної влади.

«Медична реформа – це не реформа. Не змогли для села придумати нічого кращого за телемедицину. І це замість необхідних потужних лікарень і потужної швидкої допомоги! Так звана пенсійна реформа поставила на коліна більшість громадян України. Добре від неї тільки працівникам великих промислових підприємств, які отримали високі надбавки до пенсії. Усе це доведеться виправляти наступного року», – зауважив Сергій Соболєв.

Народний депутат також не задоволений бюджетною політикою, яка, на його думку, залишилась на низькому рівні.

«З одного боку, ми створили об'єднані громади, які отримали нібито фінансову самостійність. Потім навісили на них тягар, після якого цим громадам навіть через передані повноваження і фінансові ресурси не можливо буде піднятися з колін. З одного боку, ми даємо їм прямий фінансовий ресурс, а з іншого – кажемо, що відбиратимемо в центральний бюджет все зайве, що вони заробили», – пояснив він.

Заступник керівника фракції «Батьківщина» зауважив, що за рік громадяни не відчули на собі жодних позитивних змін: «На жаль, цю владу характеризує тотальна корупція як на побутовому, так і на найвищому рівні. Влада продовжує курс, який свого часу обрав Янукович».

Водночас він вважає досягненням цього року освітню реформу, яка наблизила нашу країну до європейських стандартів.

Політик переконаний, що після новорічної перерви парламенту в першочерговому порядку потрібно буде вносити зміни до бюджету та до Податкового кодексу, без чого існує загроза невиконання бюджету та загроза існуванню окремих галузей.

Уже в перші дні нового року фракція «Батьківщина» наполягатиме на розгляді питання про обов'язкову державну страхову медицину та про приватні страхові фонди, додав він.

Насамкінець парламентарій закликав Раду з початку року заслухати представників НАБУ і САП, ухвалити закон про Вищий антикорупційний суд, а також дискусійний закон про реінтеграцію Донбасу та Криму.

«Підсумовуючи цей рік, на жаль, треба визнати, що він був роком великих помилок», – заявив Сергій Соболєв.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація